Informacja LYSKOR

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 kwietnia 2019

Realizacja strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR)

W związku z zakończeniem przez Zarząd Województwa procesu oceny spełnienia przez lokalne grupy działania warunków określonych w umowie o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) informujemy, iż nasze LGD zostało nagrodzone bonusem, jakim jest możliwość ubiegania się o dodatkowe środki finansowe na wsparcie realizacji operacji w ramach LSR. Środki te będą przeznaczone na przedsięwzięcia w zakresie przedsiębiorczości: podejmowanie oraz rozwijanie działalności gospodarczej. Informacje na temat konkursów w ww. zakresie zostaną podane do końca czerwca br.

W związku z koniecznością ujęcia dodatkowych środków w LSR, zapraszamy do konsultacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023
(wszelkie informacje znajdują się na stronie www.lyskor.pl pod linkiem http://lyskor.pl/2019/04/23/zapraszamy-do-konsultacji-strategii-7/).

 Zapraszamy do zapoznania się z celami Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023,  więcej informacji oraz schemat dostępny w załączniku.

Autor: Artur Szweda

Pliki do pobrania