Wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie z seniorami

11 grudnia 2017r. odbyło się V Spotkanie Seniorów Gminy Jejkowice z Wójtem i Radą Gminy Jejkowice. Zaproszenia do udziału w tym spotkaniu otrzymali wszyscy mieszkańcy gminy, którzy ukończyli 70 lat.

Spotkanie umiliły swoim występem dzieci ze Szkoły Podstawowej. Był też czas na rozmowy, wspomnienia, wymianę poglądów i doświadczeń oraz wspólną biesiadę przy kawie i kołaczu, a także śpiew przy dźwiękach gitary.

Składamy gorące podziękowania licznie przybyłym Seniorom za ich udział w spotkaniu. Cieszymy się, że zechcieli spędzić swój czas z nami i podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i wspomnieniami.

Wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia i sił, by zawsze otaczali Was życzliwi ludzie. Za Waszą obecność jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie już za rok.

Spotkanie z seniorami

11 grudnia 2017

Artur Szweda


Jejkowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

10 grudnia 2017r. odbył się kolejny Jejkowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawiających swoje produkty jak i odwiedzających jarmark.

W świąteczny nastrój wprowadziły nas swoimi występami dzieci z Gminnego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej.

Podczas jarmarku można było zakupić świąteczne ozdoby i kartki, stroiki świąteczne, biżuterię oraz drobne prezenty i upominki. Można było także nabyć bakalie i piernik na moczkę oraz domowe wypieki i specjały przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Odwiedzający jarmark mogli skorzystać z przygotowanej kawiarenki. W tym czasie najmłodsi mogli spędzić miłe chwile w kąciku zabaw także przygotowanym przez starszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji Jejkowickiego Jarmarku. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej.

Jarmark 2017

10 grudnia 2017

Artur Szweda


Festiwal dyni

Dynia 2017

22 października 2017

Artur Szweda


Święto plonów

Przejdź do - Święto plonów

Wójt Gminy Jejkowice i Przewodniczący Rady Gminy Jejkowice zwracają się z prośbą o udekorowanie trasy korowodu dożynek gminnych, które odbędą się w dniu 10.09.2017r.

Po mszy św o godz.14.00 nastąpi przejazd korowodu dożynkowego.

Trasa korowodu będzie wiodła ulicami gminy:
początek korowodu – parking na ul. Wiatracznej, ul. Główna, ul. Niedobczycka, ul. Gajowa, ul. Niewiadomska, ul. Główna, ul. Szkolna.

Uroczystości dożynkowe połączone z zabawą dla mieszkańców gminy odbędą się na boisku szkolnym przy ul. Szkolnej.

Za okazaną pomoc przy organizacji dożynek z góry dziękujemy.

10 września 2017

Artur Szweda


Czytaj więcej o: Święto plonów

Dożynki Powiatowe

27 sierpnia 2017

Artur Szweda


Jubileusz KGW

10 czerwca 2017

Artur Szweda


Koncert z okazji Dnia Matki i Ojca

Przejdź do - Koncert z okazji Dnia Matki i Ojca

W niedzielę 4 czerwca 2017r w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Jejkowicach przy ul. Poprzecznej odbył się koncert duetu Dominiki i Janusza Żyłka. Koncert pod patronatem Wójta Gminy Jejkowice był dedykowany wszystkim Matkom i Ojcom.
Licznie zgromadzona publiczność mogła posłuchać przebojów duetu oraz piosenek muzyki biesiadnej, a także włączyć się do wspólnego śpiewania.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejny koncert już za rok.

4 czerwca 2017

Artur Szweda


II Rodzinny Rajd Rowerowy

Przejdź do - II Rodzinny Rajd Rowerowy

W dniu 3 czerwca 2017r. odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Jejkowice. Na linii startu pojawiła się prawie 100-osobowa grupka entuzjastów dwóch kółek z Wójtem na czele. Po zakończonym rajdzie odbył się rodzinny piknik z grillem. Chętni mogli wziąć udział w konkurencji na najwolniejszy przejazd na rowerze w linii prostej.

Na kolejny rajd zapraszamy już za rok.

 

3 czerwca 2017

Artur Szweda


X Jubileuszowy Marszobieg Jejkowicki w ramach akcji ogólnopolskiej Cała Polska biega

Przejdź do - X Jubileuszowy Marszobieg Jejkowicki w ramach akcji ogólnopolskiej Cała Polska biega

VI Jejkowicki Nordic Walking

Przejdź do - VI Jejkowicki Nordic Walking

3 Jejkowicki Kiermasz Wielkanocny

Przejdź do - 3 Jejkowicki Kiermasz Wielkanocny

Bieg charytatywny dla Moniki

Przejdź do - Bieg charytatywny dla Moniki